Srpen 2018

"JSI S NÁMI" novinka od JINÉHO RYTMU

18. srpna 2018 v 19:58 | Petr Zika

nové cd "Jsi s námi"

18. srpna 2018 v 19:56 | Petr Zika
Ahoj,
konečně vám můžeme oznámit, že naše nové album chval je hotové. Jmenuje se
"Jsi s námi" a je na něm 12 písní. Věříme, že se vám budou líbit a že vás osloví.
Tentokrát jsme na nahrávání měli komfortně dlouhý čas, řekli jsme si totiž, že nebudeme nikam spěchat (poslední album "Tvé území" jsme vydali v roce 2009), vnitřně jsme jako kapela vnímali, že potřebujeme určitý odstup od předchozí tvorby a že všechny ty věci v nás musí nějak dozrát.
Mohli jsme se tak na tu práci více zaměřit, vybírat ty písně, které nás nejvíc oslovují, měli jsme také dostatek času na aranžování i nahrávání, což, jak věříme, se vyplatilo jak na kvalitě obsahu, tak na kvalitě zvuku.
Shodli jsme se, že tyto nové chvály, které Petr napsal, jsou aktuální, ale i prorocké, takže mnozí z nás se s nimi budou moci ztotožnit. Název "Jsi s námi" může znít obyčejně, ale věříme, že je to velmi důležitá pravda, kterou je potřeba si připomínat obzvláště v dnešní době.
Pokud máte zájem, CD si můžete objednat přes e-shop na našich stránkách www.jinyrytmus.com. Pokud objednáte více kusů, rádi vám poskytneme množstevní slevu.
Také ti, kteří si zakoupí CD, mohou na požádání dostat celé album zdarma ve formátu mp3, kontakt je na našem webu i na obalu CD. Na webu najdete kromě ukázek všech písní i texty s akordy.
Děkujeme za vaši dosavadní přízeň a povzbuzování a přejeme vám, ať je vám toto naše nové album posilou ve víře a vztahu s živým Bohem.
JR

Ps:v sobotu 25.8.2018 hrajeme na festivalu United na hlavní scéně od 10 hodin...